Akademia Cisco – Cisco Networking Academy

W naszej szkole zostało uruchomiona Akademia Cisco – Cisco Networking Academy. Po zdobyciu odpowiednich uprawnień oraz odbyciu szeregu szkoleń skierowanych dla nauczycieli przedmiotów zawodowych informatycznych, dwójka nauczycieli z naszej szkoła utworzyła filię akademii, której główna siedziba mieści się w Warszawie. Treść szkoleń prowadzonych w akademii dotyczy podstaw z zakresu sprzętu i oprogramowania komputerowego, a także bezpieczeństwa, sieci komputerowych oraz działań, którymi powinien odznaczać się odpowiedzialny i profesjonalny informatyk. Jest ona skierowana dla osób chcących zdobyć praktyczną wiedzę na temat działania szeroko pojętych urządzeń IT. Oprócz podstawowych działań, z którymi można spotkać się w branży IT, a którymi powinien umieć zajmować się informatyk, kurs został rozszerzony do urządzeń mobilnych (tablety, smartfony), a także do wirtualizacji po stronie klienta (wraz z tematyką bezpieczeństwa, tworzenia sieci i rozwiązywania problemów).
Po zakończonym kursie i uzyskaniu zaliczenia jego uczestnicy otrzymują zaświadczenia, wskazujące nie tylko na ich dobrą znajomość poruszanej na zajęciach tematyki, ale także uprawniają do rozpoczęcia dalszej kariery ICT.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *