AKCJA KRWIODAWSTWA W „KONIORZE”

W najbliższy czwartek   19 stycznia 2017  roku w Zespole Szkół Technicznych  w Lesznie (Koniorze )  odbędzie się Akcja Honorowego Oddawania Krwi. Można będzie  też zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku kostnego. Klub Krwiodawców „Wampirek” przy  ZST w Lesznie  serdecznie  zaprasza  uczniów , nauczycieli i pracowników  ZST.

Mile widziani będą uczniowie z innych szkół oraz każdy dorosły który w ten sposób pragnie ratować ludzkie życie .

Uczniowie muszą mieć ukończone 18 lat .

Krwiodawcy mają dzień wolny od zajęć ( pracy ) .

Miejsce Akcji – ZST w Lesznie  sala nr A11  – 1 piętro – stary budynek  ( ul. Gabriela Narutowicza 74A)

Termin Akcji –  19 stycznia 2017  roku ( czwartek ) od 8.30 do 13.00

Szczegółowe informacje u p. Rafała Beceli

Klub krwiodawców „Wampirek” w leszczyńskim Koniorze istnieje 12 lat.

Przez cały ten czas zebrano ponad 1160 litrów krwi..

Ponad 80 uczniów i absolwentów zarejestrowało się jako potencjalni dawcy szpiku kostnego

Akcja krew- ogłoszenie 19.01.2017- kolor-1

You may also like...