Finał konkursu Professional English w Ostrowie Wielkopolskim

Dawid Zmysłowski z klasy IIITs został finalistą konkursu z języka zawodowego z branży motoryzacyjnej.  W pierwszym etapie konkursu pokonał kilkudziesięciu współzawodników, by znaleźć się w finałowej 10-tce.  Dawid rywalizował z uczniami techników samochodowych z Ostrowa Wielkopolskiego, Poznania i Kalisza, a formuła finału była oparta o zasady popularnego telewizyjnego quizu  „1 z 10”. Pytania w tegorocznej (czwartej) edycji konkursu były dużo trudniejsze niż w poprzednich edycjach. Wymagały doskonałej znajomości angielskiej terminologii motoryzacyjnej i precyzyjnych odpowiedzi. Dawid poradził sobie doskonale, ostatecznie zdobywając ósme miejsce.  Gratulujemy zwycięzcy i również liczymy na finał w przyszłorocznej edycji konkursu, która ma odbyć się w Poznaniu.

 

 

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *