Finał konkursu – Projekt systemu monitorowania…

Finał konkursu pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Leszna – Projekt systemu monitorowania parametrów węzła cieplnego i powiadamiania o stanach awaryjnych za pomocą GSM.

Wyróżnione i nagrodzone zostały 2 prace:

I miejsce – praca Roberta Wesołka z klasy 3TEL

II miejsce – praca Kamila Olejnika z klasy 1TI2

Laureaci zaprezentowali prototypy zbudowanych i zaprogramowanych przez nich urządzeń – sterowników mikroprocesorowych, które obsługują 3 czujniki temperatury. W przypadku przekroczenia zadanych parametrów granicznych temperatury, urządzenia poprzez moduł GSM, wysyłają powiadomienia SMS na wskazane numery telefonów. Gratulujemy za zaangażowanie i pozytywną finalizację projektów.

Jednocześnie bardzo dziękujemy przedstawicielom Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Lesznie za patronowanie nad konkursem oraz za ufundowanie cennych nagród dla zwycięzców.Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *