Gościliśmy uczniów III klasy gimnazjum ze szkoły w Brennie

15 grudnia gościliśmy uczniów III klasy gimnazjum ze szkoły w Brennie. Uczniowie zostali podzieleni na dwie grupy. Jedna z nich wzięła udział w zajęciach mechatroniczych prowadzonych przez p. Tomasza Andrzejczaka, podczas których zapoznała się zasadami zdalnego zarządzania urządzeniami elektrycznymi. W tym czasie ich koledzy i koleżanki sprawdzili swoje umiejętności w pracowni elektryczno-elektronicznej podczas zajęć pt. “Czy można zobaczyć prąd?” prowadzonych przez p. Sławomira Wolskiego. Na koniec cała klasa uczestniczyła w zajęciach z zakresu doradztwa zawodowego. Rozmawialiśmy na temat czym jest zawód – jaki zawód jest dla mnie najbardziej optymalny, młodzi ludzie mieli możliwość wykonania testu skłonności zawodowych oraz omówiliśmy klasyfikację zawodów według typologii Klimowa.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *