Gramy dla Jędrka

27.05.17 odbył się w naszej szkole charytatywny turniej siatkarski. Uczniowie, absolwenci, nauczyciele oraz zawodnicy związani z tą dyscypliną sportu przyłączyli się do akcji, żeby pomóc Jędrzejowi Bartkowiakowi. Wspaniały sportowiec, kapitan siatkarzy drużyny ZST, ratownik medycyny, działacz Ochotniczej Straży Pożarnej w grudniu 2016r. doznał udaru mózgu. Obecnie wymaga długotrwałej, kosztownej rehabilitacji. Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji. Dzięki ofiarności uczniów i nauczycieli ZST, a także młodzieży wszystkich szkół ponadgimnazjalnych udało się zebrać sumę 5222 złoty (w tym obca waluta). W finałowym turnieju siatkarskim zwyciężyli przyjaciele Jędrzeja z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, drugie miejsce zajęli Nauczyciele Miasta Leszna, a trzecie zespół Zrozoom.pl Teamwork z Leszczyńskiej Ligi Piłki Siatkowej. Dziękujemy za wspaniałe sportowe emocje i życzymy Jędrzejowi szybkiego powrotu do zdrowia.

-Zdjęcia wykonał Adrian Markowiak

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *