I ponownie sukces!

W dniu 28 marca 2014 roku w wycieczce na Targi Techniki Motoryzacyjnej  pod opieką p. Haliny Pacha-Gołębiowskiej i p. Pawła Kolasy uczestniczyli uczniowie klas I TS, II TS i IV TS o profili samochodowym. Mieli okazję zobaczyć wiele nowości z branży motoryzacyjnej. Starsi uczniowie spróbowali jazdy testowej nową Skodą Yeti po dość wymyślnym torze. Mieliśmy także okazję obejrzeć m. in. funkcjonowanie specjalistycznego oprzyrządowania podczas czynności diagnostycznych i naprawczych pojazdów samochodowych.

Najważniejszą częścią tego wyjazdu był odbywający się w trakcie TTM 20 Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej w którym po raz pierwszy brali udział reprezentanci  ZST z klasy IV TS.  Spośród 263 uczestników Turnieju Paweł Wachowski zajął ósme miejsce! Jest to bardzo dobra lokata, tym bardziej, że zagadnienia były bardzo trudne, często wykraczające ponad podstawę programową.

Pawłowi bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *