II BAL TECHNIKA

11 stycznia 2020 roku w Restauracji „Finezja” w Lesznie odbył się II BAL TECHNIKA organizowany przez Radę Rodziców i Stowarzyszenia Przyjaciół i Sympatyków ZST. W zabawie uczestniczyli rodzice, absolwenci, nauczyciele oraz przyjaciele naszej szkoły (160osób). Warto dodać, że pyszny tort ufundowała Firma „KOLAN”, a stoisko z wędlinami Koło Łowieckie CYRANKA z Lipna. Uczestnicy mieli okazję do wzięcia udziału w loterii w której głównymi nagrodami były: weekend dla dwóch osób w Zamku „Na Skale”, ekspres do kawy i rower. Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na potrzeby naszej placówki. Kolejny III BAL TECHNIKA odbędzie się 16.01.2021roku – Serdecznie zapraszamy!

Fotorelacje na portalu:

Lista firm, które wsparły nas w organizacji balu za co serdecznie dziękujemy:

 

 

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *