II miejsce koszykarzy w Rejonie leszczyńskim

Z dobrej strony zaprezentowali się koszykarze naszego „Koniora” podczas zawodów rejonowych, które rozegrane zostały 1 marca 2018 roku w Rawiczu.

Uczniowie naszej szkoły, po wygraniu powiatu leszczyńskiego w dalszym etapie rozgrywek uczestniczyli w Finale Rejonu. Tam w półfinale zmierzyli się z 1 LO w Kościanie. Po bardzo ciekawym meczu nasi zawodnicy okazali się lepsi wygrywając 43:30. W drugim półfinale 1 LO w Rawiczu rozgromiło ZSRiT w Powodowie 90:17.

W wielkim finale niestety musieliśmy uznać wyższość zawodników z Rawicza. Było widać duże zgranie zespołu naszych przeciwników, którzy na co dzień grają w jednym zespole ligowym w klubie Rawia Rawicz. Ostateczny wynik finału to: 63:32 dla Rawicza.

Jednak drugie miejsce w rejonie jest niewątpliwie sukcesem naszej drużyny, która pokazała naprawdę duże umiejętności koszykarskie. Naszą szkołę reprezentowali: Kowalski Bartosz – 3 TOS, Kuczyński Filip – 2 TM1, Majchrzak Natan – 3 TM2, Nowicki Antoni – 2 TEL, Osowski Mikołaj – 2 TM2, Urbaniak Damian – 2 TM2, Ptaszyński Szymon – 2 TI2, Triller Jakub – 2 TI2, Rybinski Mikołaj – 1 TI1, Wacyra Ernest – 3 TM1.

GRATULUJEMY!!!.

W meczu o 3 miejsce LO 1 Kościan pokonało ZSTiR w Powodowie 51:27.
Podczas zawodów w zastępstwie Pana Patryka Jatczaka drużyną opiekował się Pan Mariusz Rakowicz.Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *