Jestem SMART – nie FONO

W poradni Centrum Profilaktyki AKADEMIA ZDROWIA w Lesznie, ul. Średnia 11, realizowany jest program Jestem SMART – nie FONO. W ramach programu udzielana jest pomoc dzieciom i młodzieży zagrożonej e-uzależnieniami, nadużywającym urządzeń takich, jak telefon, tablet, komputer. Interwencja polega na diagnozie stylu używania e-urządzeń, ocenie ryzyka uzależnienia oraz realizacji programu terapeutyczno-profilaktycznego w formie 10 indywidualnych spotkań z uczniem oraz spotkaniach z rodzicami.

Udział jest bezpłatny, program dofinansowywany ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych pozostającego w dyspozycji Ministra Zdrowia.
Zgłoszenia pod nr tel. 663 519 564 lub 695 933 132
Liczba osób, które mogą zostać objęte programem jest ograniczona.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *