Kiermasz świąteczny

W dniu 6 grudnia w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny. Na specjalnie przygotowanych stoiskach znalazły się własnoręcznie wykonane bożonarodzeniowe ozdoby w tym, choinki, bombki, szopki, aniołki, stroiki, kartki świąteczne oraz pierniki. Nasza młodzież wykazała się dużą pomysłowością w trakcie przygotowywania ozdób, które potem osobiście sprzedawała.  Atmosferę podgrzewał występ szkolnego zespołu muzycznego, który zaprezentował świąteczne utwory.

Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w to przedsięwzięcie, Radzie Rodziców, uczniom, wychowawcom, nauczycielom oraz innym pracownikom szkoły.

Dzięki hojności kupujących udało się zebrać pokaźną kwotę, którą przeznaczymy na wspieranie inicjatyw uczniowskich.

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *