Klasa III TS w ASO i OSKP w Firmie TOYOTA w Lesznie

W środę 6 października 2013 r. klasa III TS w ramach zajęć z budowy podwozi i nadwozi pojazdów samochodowych zwiedzała Okręgową Stację Pojazdów Samochodowych i Autoryzowaną Stację Obsługi  działające przy salonie TOYOTY w Lesznie.

Zdjęcie2136 1

Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z procedurami i dokumentami podczas czynności przeglądowych  i obsługowych w samochodzie, przepływem informacji wewnątrz firmy za pomocą programu TOYDMS i  funkcjonowaniem magazynu. Jednocześnie mogli obserwować zastosowanie w praktyce wielu nowoczesnych urządzeń i specjalistycznego oprzyrządowania o którym uczą się w teorii. Na uwagę zasługuje przyrząd do toczenia tarcz hamulcowych bezpośrednio „na samochodzie” bez konieczności  ich demontażu, a także komputerowy system kontroli geometrii ustawienia kół i osi pojazdów HUNTER WA z kamerami HS. Zapoznali się także z czynnościami  obsługowymi  dotyczącymi  układu klimatyzacji samochodu, oprzyrządowaniem do pokładowej diagnostyki OBDII oraz zasadami organizacji Biura Obsługi Klienta (BOK).

Zdjęcie21215  23b  43a

Zobacz również:

1 Response

  1. XYZ pisze:

    zdjęcia robione łopatą 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *