Kolejne lekcje wychowania fizycznego na lodowisku

Coraz więcej klas naszej szkoły odbywa lekcje wychowania fizycznego na lodowisku miejskim. Z tej fajnej formy spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu skorzystały już: 1 TEL z Panem Dariuszem Górskim, 1 TI1 z Panem Dariuszem Górskim i Januszem Świątkowskim, 1 TM z Panem Dariuszem Górskim i Mariuszem Rakowiczem, 1 TP z Panem Januszem Świątkowskim i Mariuszem Rakowiczem oraz 2 TM2 z Panem Mariuszem Rakowiczem.

Dla niektórych jest to pierwszy kontakt z łyżwami i wtedy śmiechu jest co niemiara, a „pingwinek” jest bardzo pomocny w stawianiu pierwszych niepewnych kroków na lodzie. Jednak są i tacy uczniowie, którzy widać, że już mieli do czynienia z tym sportem i mogą służyć pomocną radą uczącym się podstaw koleżankom czy kolegom.

W ostatnim tygodniu nauki przed feriami zimowymi na zajęcia na lodowisku szykują się już kolejne klasy, aby korzystać z uroków tej nad wyraz ciepłej zimy.

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *