Koncert charytatywny organizowany na rzecz Agnieszki Szczepańskiej

Koncert charytatywny organizowany jest na rzecz Agnieszki Szczepańskiej – nauczycielki języka angielskiego w Liceum Ogólnokształcącym nr 1 w Lesznie. W wakacje usłyszała diagnozę – guz mózgu i od tego czasu walczy – przy ogromnym wsparciu rodziny – z chorobą. Najbliżsi Agnieszki szukają pomocy w walce o życie w ośrodkach w Polsce i poza granicami kraju (obecnie czekają na decyzję dwóch niemieckich klinik). Agnieszka jest teraz pod opieką leszczyńskich lekarzy, ale niestety wyczerpują się możliwości leczenia w Polsce. Jedyny sposób, w jaki możemy pomóc to wsparcie finansowe, stąd pomysł zorganizowania koncertu – jest to wspólne przedsięwzięcie I LO i Zespołu Szkół Ekonomicznych przy współudziale II LO.

 

Liczymy na Wasz udział w koncercie – razem możemy więcej.

 

GRAMY DLA AGI

koncert

Aula PWSZ, 05.11.2014 godz. 18:00

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *