Łyżwiarstwo na lekcji wychowania fizycznego

Dwie klasy naszej szkoły w inny niż dotąd sposób uczestniczyły w lekcji wychowania fizycznego. Klasy: 4 TI (w środę 17 stycznia) i 3 TI2 (w piątek 19 stycznia) z nauczycielem Mariuszem Rakowiczem odbyły swoje lekcje na lodowisku miejskim. Młodzież mogła doskonalić swoje umiejętności jazdy na łyżwach, bądź też niektórzy z nich stawiali swoje pierwsze kroki na lodzie. Była to niewątpliwie ciekawa forma lekcji wychowania fizycznego zimą na świeżym powietrzu.

Zajęcia te mogły się odbyć dzięki uprzejmości władz miasta Leszna, które przekazały środki finansowe na tego typu zajęcia dla leszczyńskich szkół.

Kolejne klasy naszej szkoły już mają umówione terminy na lodowisku miejskim. Tak więc będzie to niewątpliwie uatrakcyjnienie lekcji wychowania fizycznego dla naszych uczniów a dla niektórych może i pierwszy kontakt z łyżwami.

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *