Miejski Dzień Profilaktyki

8.02.2018 W ramach „MIEJSKIEGO DNIA PROFILAKTYKI” w hali Trapez dla uczniów klas gimnazjalnych odbyła się impreza poświęcona profilaktyce, a przy okazji leszczyńskie szkoły ponadgimnazjalne miały możliwość zaprezentowania oferty edukacyjnej. Uczniowie naszej szkoły, jak zwykle spisali się na medal, pokazując efekty swojej pracy. Były roboty, drukarki 3D, projekty sukienek karnawałowych, faktury i dokumenty związane z transportem, animacje komputerowe i doświadczenia z ciekłym azotem. Stoisko odwiedził Prezydent Miasta Leszna Pan Łukasz Borowiak, który podziękował uczniom za zaangażowanie w promocję szkoły i obejrzał prezentowane eksponaty.

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *