Minikonferencja Doradców Zawodowych

W dniu 17.10.2017 roku w naszej szkole odbyła się Minikonferencja Doradców Zawodowych. Z zaproszenia skorzystało ponad dwudziestu pedagogów szkolnych i nauczycieli zajmujących się doradztwem zawodowym w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych. Podczas spotkania przedstawiona została oferta komórki doradztwa działającej w ZST-CKZiU w obszarze doradztwa zawodowego i promocji kształcenia zawodowego oraz ustalono zasady współpracy w zakresie doradztwa zawodowego. Podczas spotkania nauczyciele mieli też możliwość zapoznania się z bazą pracowni zajęć praktycznych m.in. pracownię mechatroniczną.
Mamy nadzieje, że była to dla wszystkich zainteresowanych owocna wymiana doświadczeń i oczekiwań.