Mistrzostwa Rejonu Leszno w Piłce Nożnej

Reprezentacja naszej szkoły po awansie z finału miejskiego Mistrzostw w Piłce Nożnej w dniu 21.04.2016r. rywalizowała w Sarnowie k/Rawicza na szczeblu rejonowym. Ostatecznie uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie 3 miejsce wygrywając z reprezentacjami szkół z Kościana i Bojanowa, ulegając jednakże drużynom z Wolsztyna i Gostynia. Awans do rozgrywek wojewódzkich zapewniła sobie drużyna Liceum Ogólnokształcącego z Wolsztyna wygrywając wszystkie pojedynki.
Wszystkim reprezentantom naszej szkoły dziękujemy i gratulujemy życząc dalszych sukcesów! 🙂

Naszą szkołę reprezentowali:

Apolinarski Daniel
Dryja Łukasz
Dudzik Marcin
Gil Grzegorz
Grzegorowski Christian
Łaszczyński Jakub
Nowaczyk Adrian
Przybylski Eryk
Sobczyk Szymon
Ślęzak Mikołaj

DSCF6267

DSCF6266

DSCF6258

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *