Olimpiada Wiedzy Technicznej

W dniu 23 października 2015 roku odbył się w ZST szkolny etap Olimpiady Wiedzy Technicznej (OWT) firmowanej przez FSNT- NOT w Poznaniu.

W szranki rywalizacji stanęli uczniowie z klas technikum samochodowego, mechatronicznego
i elektrycznego. Zgodnie z regulaminem olimpiady do zawodów okręgowych kwalifikują się uczniowie, którzy uzyskali minimum 16 punktów na 30 możliwych do uzyskania.

Miło nam zakomunikować, że Krzysztof Łukaszyk z kl. 3 TM uzyskał 21 punktów i tym samym zakwalifikował się do II etapu   Olimpiady Wiedzy Technicznej, który odbędzie się 12 stycznia w siedzibie NOT w Poznaniu.

Krzysztofowi gratulujemy i życzymy powodzenia!!!

HPG

naczelna-organizacja-techniczna