Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Wolontariat nie jest nam obcy!

Uczniowie naszej szkoły chętnie pomagają znajdującym się w potrzebie.

Czynnie działamy w „Drużynie szpiku”, oddajemy krew, dokładamy grosiki do „Góry Grosza”. Wspomagamy „Szlachetną Paczkę”, „Kilometry Dobra”, WOŚP oraz zbieramy karmę dla zwierząt w schronisku. Chętnie spotykamy się z pensjonariuszami DPS w Lesznie.

7 grudnia spotkaliśmy się z panią Agnieszką Łaszczyńską z fundacji „Jesienny Uśmiech”, która opowiedziała o idei wolontariatu i zachęcała do różnych form aktywności. Zapraszamy wszystkich do bezinteresownego działania na rzecz innych.

Wszelkich informacji na temat wolontariatu udzieli pedagog szkolny.

IMG_4517_1 IMG_4525_1 IMG_4529_1 IMG_4520_1