Pokaż nam język

W dniu 2 kwietnia w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu odbył się półfinał oraz finał XIV edycji konkursu „ Pokaż nam język”. Wzięło w nim udział  5 uczniów z  naszej szkoły:

Piotr Frąckowiak, Jędrzej Jurczak, Piotr Łabenda, ( język angielski) Arkadiusz Kubiak oraz Adrian Wita (język niemiecki).

zdjecia konkurs

Rywalizacja była bardzo duża, ponieważ do półfinałów zakwalifikowało się ponad 450 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych . Dla uczniów naszej szkoły sam udział w półfinałach był już ogromnym wyróżnieniem spośród tak wielkiej liczby wszystkich zainteresowanych.

Ponadto uczniowie mieli okazję w bezstresowy sposób sprawdzić swoje umiejętności i wartościowo spędzić czas, czy to przed komputerem podczas etapu szkolnego, czy w czasie regionalnych testów półfinałowych.

Naszym uczniom gratulujemy i życzymy powodzenia w nauce języków obcych

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *