Pokaz Talentów w ZST

25 kwietnia odbył się Pokaz Talentów. Dziewczęta z klas odzieżowych zaprezentowały kolekcję ubrań Zuzanny Kaczmarek. Podziwialiśmy talent muzyczny: Zuzanny Samól, Mateusza Mejzy, Eryka Jaszkiewicza, Szymona Ptaszyńskiego, Nicolasa Kusza, Szymona Karólaka , Macieja Kędziory oraz Piotra Niedzielskiego. Skonstruowany przez siebie silnik zaprezentował Szymon Ziemek, talent układania kostki Rubika- Paweł Ganczarski, talent geograficzny- Robert Grześkowiak, a aktorski- Dawid Szwarc. Ożywienie na widowni wywołał występ mażoretek oraz szermierki, w którym zaprezentowały się kolejno: Oliwia Muszkieta, Zuzanna Polewicz i Anna Radajewska.
Gitarowy konkurs muzyczny poprowadził nauczyciel naszej szkoły pan Adam Jankowski.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *