Porozumienie z CNK

Na łamach szkolnej strony internetowej informowaliśmy o tym, iż nasza placówka została Partnerem Regionalnym Programu Klubów Młodego Odkrywcy. Koordynatorem projektu jest Centrum Nauki KOPERNIK w Warszawie przy wsparciu Fundacji Polsko-Amerykańskiej „WOLNOŚĆ” i Firmy BOEING. Formalne podpisanie umowy nastąpiło 19 grudnia 2017 roku. Reprezentantami strony CNK były: Pani Anna Dziama – Dyrektor Edukacji i Pani Jolanta Brzywczy – Zastępca Dyrektora Administracyjnego, natomiast ze strony ZSTCKZiU: Pani Renata Perek – Dyrektor szkoły i Pan Dariusz Bojek – Wicedyrektor. Podpisane porozumienie zawiera główne cele i zadania obu stron dotyczące współpracy w obszarze edukacji oraz szerzenia idei KMO w naszym regionie.

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *