POTRAFIMY ZWYCIĘŻAĆ. POWSTANIE WIELKOPOLSKIE – 100/100

Wyjątkowy projekt na 100-lecie zwycięskiego zrywu Wielkopolan


W bieżącym roku obchodzimy nie tylko stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości, ale także 100. rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Z tej okazji nasza szkoła przystąpiła do międzynarodowego projektu „POTRAFIMY ZWYCIĘŻAĆ. POWSTANIE WIELKOPOLSKIE – 100/100”, w którym wziąć udział może każdy z Was. Jego celem jest nie tylko upamiętnienie wielkopolskiego zrywu powstańczego, ale też wzbudzenie refleksji nad takimi wartościami, jak wolność czy patriotyzm, oraz pokazanie , że nasza narodowa i lokalna historia może być inspiracją dla współczesnych twórców i wykonawców.

Aby wziąć udział w projekcie wystarczy kliknąć poniższy link:
view.genial.ly/5c07034c65e6286e94c07354/potrafimy-zwyciezac-100100

i wykonać kilka nietrudnych zadań, swoje odpowiedzi wpisać do arkusza zamieszczonego poniżej i przesłać na adres powstanie.projekt@gmail.com najpóźniej do 20 grudnia lub dostarczyć bezpośrednio do p. Justyny Wileckiej. Na autorów najciekawszych wypowiedzi czekają nagrody w postaci wyjątkowej, rocznicowej płyty „POTRAFIMY ZWYCIĘŻAĆ. POWSTANIE WIELKOPOLSKIE” Powodzenia!

Załącznik: zadania „Potrafimy zwyciężać”

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *