Pożegnanie klas maturalnych w ZST

28 kwietnia 2017 roku szkoły ponadgimnazjalne żegnały swoich maturzystów. W uroczystym pożegnaniu klas maturalnych w Zespole Szkół Technicznych udział wzięli zaproszeni goście, nauczyciele, uczniowie klas młodszych oraz uczniowie kończący szkołę. Edukację w naszej szkole zakończyli uczniowie czterech klas technikum.
Dyrektor szkoły wraz z nauczycielami wręczyli nagrody książkowe i finansowe – zarówno za wyniki w nauce, jak również za pracę na rzecz szkoły i środowiska lokalnego, osiągnięcia sportowe czy reprezentowanie placówki w konkursach i olimpiadach.
W trakcie uroczystości najlepszej absolwentce szkoły Natalii Wojtkowiak wręczono Złotą Tarczę, która ukończyła technikum z wyróżnieniem.
Wręczono także nagrody w kategorii Najlepszy w Zawodzie :
technik pojazdów samochodowych – Jonasz Izdebski
technik informatyk –Natalia Wojtkowiak
technik technologii odzieży – Marta Knop
technik spedytor – Dominik Zmysłowski

W dalszej części akademii miały miejsce występy artystyczne przygotowane przez uczniów szkoły.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *