Poznajemy swój zawód

Klasa II TS wraz z nauczycielką p. Haliną Pacha-Gołębiowską w cyklu wycieczek związanych z tematyką motoryzacyjną zwiedzała w środę 16.10.2014r. Okręgową Stację Kontroli Pojazdów w firmie TOYOTA Mikołajczak w Lesznie. Przy okazji dzięki uprzejmości pracowników zaprezentowano uczniom funkcjonowanie i praktyczne zastosowanie oprzyrządowania podczas niezbędnego do przeprowadzania serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego samochodów, przeprowadzania badań diagnostycznych, a także z bardzo nowoczesnymi przyrządami do diagnostyki pokładowej pojazdów samochodowych. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się pokaz diagnostyki układu hamulcowego, zawieszenia i pomiaru emisji składników spalin.

Wycieczka była niezmiernie cennym doświadczeniem z uwagi na szerokie spektrum wiedzy z zakresu techniki samochodowej tak potrzebnej w odniesieniu do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

HG

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *