Drzwi Otwarte 2014

W dniu dzisiejszym gościliśmy tegorocznych Absolwentów gimnazjów, którzy zainteresowani byli poznaniem bliżej naszej szkoły. Nauczyciele, pracownicy oraz obecni uczniowie naszej szkoły z przyjemnością przybliżyli im, jak wygląda nauka w Zespole Szkół Technicznych oraz odpowiadali na pytania związane z kierunkami kształcenia. Przybyli mogli nie tylko zwiedzić szkołę, zobaczyć pracownie szkolne, jej zaplecze sprzętowe, Centrum Kształcenia Praktycznego, ale także obejrzeć z bliska proces druku w technologii 3D, dzięki firmie Fucco Design.

drzwi_otwarte

Wszystko to odbywało się w miłej atmosferze, przy słodkim poczęstunku oraz dźwiękach gitary i wokalu uczennic klasy pierwszej.