Studniówka 2015

Choć do matury pozostało już mniej niż sto dni, w piątek (06.02.2015) uczniowie klas czwartych rozpoczęli symboliczne odliczanie.

W znakomitych nastrojach, ale z nutką niepewności i mobilizującej tremy, rozpoczęli polonezem swój najważniejszy bal w życiu. W towarzystwie uroczych partnerek wszyscy uczniowie bawili się znakomicie. Któż by podejrzewał, że jest wśród nich tylu znakomitych tancerzy.

Poza parkietem ulubionym miejscem nauczycieli i uczniów była romantyczna huśtawka dla dwojga (i nie tylko :)) oraz czekoladowa fontanna.

Wszystkim czwartoklasistom życzymy wytrwałości w nadchodzących wiosennych zmaganiach oraz oczywiście stuprocentowo zdanej matury.