Szanowni Rodzice

W zakresie szkolnego ubezpieczenia NNW, nasza placówka zdecydowała się na współpracę ze spółką Bezpieczny.pl, reprezentującą Towarzystwo AXA TUiRSA.

Pragniemy nadmienić, iż nasza placówka nie otrzymuje żadnych korzyści w zamian wybór oferty ubezpieczeniowej. Naszym celem jest wyłącznie dobro naszych wychowanków oraz to, by objęci byli jak najlepszą ochroną ubezpieczeniową od nieszczęśliwych zdarzeń.

Nasza szkoła zdecydowała się na wariant: I ze składką: 25 złotych, na sumę ubezpieczenia 15 000 zł.

Do Państwa dyspozycji jest Opiekun ze strony Bezpieczny.pl
Pan Tomasz Kołowrotkiewicz, tel. 533 670 281.
Wszelkie informacje dotyczące ubezpieczenia: warunki umowy, szczegółowy opis zakresu ubezpieczenia oraz likwidacja szkód dostępne są na stronie portalu www.bezpieczny.pl