Spotkanie opiekunów Klubów Młodego Odkrywcy i nauczycieli techniki

W naszej szkole odbyło się robocze spotkanie opiekunów KLUBÓW MŁODEGO ODKRYWCY oraz nauczycieli techniki biorących udział w pilotażowym projekcie – „Konstruktorzy Marzeń 2.0”. Szkoła od września 2017 roku jest Patronem Regionalnym Centrum Nauki „KOPERNIK” i wspiera działanie klubów KMO w powiecie leszczyńskim. Wśród omawianych tematów były między innymi: przyjazd NAUKOBUSA do Szkoły Podstawowej w Osiecznej i Długich Starych, wspólne akcje promujące działalność KMO, wymieniono się doświadczeniami i możliwościami poszczególnych jednostek oraz wsparciu technicznemu i merytorycznemu oferowanego przez ZSTCKZiU i inne kluby KMO. Rozmowy przy kawie i słodkościach ufundowanych przez Stowarzyszenie Przyjaciół i Sympatyków ZSTCKZiU upłynęły w miłej atmosferze i ustalono wiele istotnych spraw, które wzbogacą ofertę edukacyjną szkół.

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *