Sukces uczniów z klasy III TS w Konkursie Samochodowym

Tradycyjnie już uczniowie technikum samochodowego brali udział w dniu 28 kwietnia 2014 r. w kolejnej edycji Międzyszkolnego Konkursu Techniki Samochodowej we Wrocławiu. W tym roku w szranki współzawodnictwa stanęli: Przemysław Jędrzejczak, Sławomir Pawlak i Kamil Walczak – wszyscy z klasy III TS, którzy jako drużyna zajęli III miejsce, natomiast w klasyfikacji indywidualnej Sławek Pawlak  zajął także wspaniałe  III miejsce.

 

Wszyscy bardzo dobrze rozwiązali w części teoretycznej test wielokrotnego wyboru. Następnie przystąpili do realizacji zadań praktycznych, na które tym razem składały się następujące tematy:

– weryfikacja i wymiana klocków hamulcowych,

– diagnozowanie i naprawa układu elektrycznego pojazdu samochodowego,

– pokonanie specjalnie wytyczonej trasy samochodem wyposażonym w talerz stewarta.

Uczniowie wrócili do szkoły z dyplomami, statuetką oraz fajnymi nagrodami, ale też z bagażem pozytywnych doświadczeń.

SKŁADAMY GRATULACJE!

Warto przy tej okazji zaprosić wszystkich chętnych uczniów z „klas samochodowych” do uczestnictwa w zajęciach pozalekcyjnych koła technicznego, gdzie zdobyta dodatkowa wiedza pozwala na osiąganie sukcesów na konkursach techniki samochodowej, czego przykładem są koledzy z kl. III TS, ale również jest świetnym poligonem przed egzaminem zawodowym.

HPG

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *