Sukces w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej

Świetnie nowy rok szkolny rozpoczęli uczniowie ZSTCKZiU w Lesznie startując w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej. Zdobyli sześć medali: bezkonkurencyjni byli: Bartosz Kowalski IV TOS w pchnięciu kulą juniorów- 13,36 m (kula 6kg), Bartosz Kamieniarz I TMI w pchnięciu kulą juniorów młodszych – 11,92 m (kula 5kg) i Jonasz Adamczyk II TM w biegu na 800 m – 2,14,07 s. Srebrny medal zdobył Jonasz Wieja III TM1 w biegu na 800 m – 2,27,00 s, a brązowe medale wywalczyli : Piotr Dziubek II TEL w pchnięciu kulą jun. mł. – 10,82 m oraz w rzucie oszczepem 700 g Dominik Karbowski 37,38 m. Bardzo dobrze zaprezentowali się również pozostali reprezentanci naszej szkoły: Jan Jagodzik III TSM – 100, Adam Walczak I TMI 100 m, Krzysztof Józefowski II TS – 100 m, Adrian Cieślak i Kacper Bednarczyk II TS w skoku w dal. Medaliści awansowali na zawody rejonowe, które odbędą się 09 października. Gratulujemy !!!

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *