Nasi znowu górą! Miejski Konkurs Językowy

W tegorocznej edycji VII Miejskiego Konkursu Językowego pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna wzięło udział 7 naszych reprezentantów. Aż 6 uczniów zakwalifikowało się do etapu ustnego, który odbył się 9 marca w leszczyńskim ratuszu. W tym roku hasłem przewodnim konkursu było „ Leszno na scenie”. Uczestniczy musieli wykazać się zarówno umiejętnościami językowymi, jaki i  wiedzą na temat wydarzeń kulturalnych organizowanych w Lesznie.

Podobnie jak w latach ubiegłych uczniowie naszej szkoły osiągnęli bardzo dobre wyniki i zostali laureatami tego konkursu.

Wyniki:

Język angielski:

Jakub Topolski  ( kl. IV TI ) –  Miejsce II

Maciej Gabriel ( kl. IV TI ) – Miejsce III

Język niemiecki:

Natalia Wojtkowiak (kl. IV TI) – Miejsce I

Dawid Szwarc (kl. I TSM) – Miejsce III

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Galeria zdjęć: http://www.leszno24.pl/Galeria_Podsumowanie_konkursu_Leszno_na_scenie,g,3482.html