Świąteczne Karaoke

W ostatnim dniu nauki starego roku, 22 grudnia, odbył się konkurs Świąteczne Karaoke. Czteroosobowe reprezentacje klas śpiewały świąteczne piosenki i kolędy po niemiecku i po angielsku. Repertuar był bardzo szeroki: usłyszeliśmy wykonania „Santa Tell Me”, „O, Tannenbaum”, „Merry Christmas Everyone”, „Kling Glöckchen” i wiele innych świątecznych hitów. Dyrekcja ZST-CKZiU wraz z przewodniczącą Rady Rodziców, panią Justyną Przewoźną, oceniali każdy występ przyznając punkty w skali od 1 do 6. W konkursie wystąpił też wicedyrektor Andrzej Stężały, który wzbudził wielki entuzjazm swoją interpretacją „Jingle Bells” Wszyscy wykonawcy dostali słodkie, świąteczne upominki i zaśpiewali wspólnie z nauczycielami hit wszech czasów „Last Christmas” przy akompaniamencie gitar.

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *