HISTORIA

Zapoznaj się z całą, bogatą historią Zespołu Szkół Technicznych w Lesznie — przejdź do strony.

PATRON

Patron Zespołu Szkół Technicznych — przejdź do strony.

ODDZIAŁY

Zobacz, w jakich kierunkach kształcimy. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie — przejdź do strony.

KADRA

Poznaj wszystkich nauczycieli, których spotkasz w naszej szkole. Wielu z nich będzie Cię uczyć — przejdź do strony.

PLAN ROKU SZKOLNEGO

Poznaj plan działania naszej szkoły na przełomie całego roku szkolnego — przejdź do strony.

WIRTUALNA WYCIECZKA

Obejrzyj korytarze, sale lekcyjne oraz bliską okolicę naszej szkoły. Wszystko na ekranie Twojego komputera — przejdź do strony.

WEWNĄTRZSZKOLNY SYSTEM OCENIANIA

Sprawdź, jak funkcjonuje nasza szkoła oraz jej system wynagradzania uczniów za ich pracę — przejdź do strony.

KONCEPCJA PRACY ZST

Zapoznaj się z koncepcją pracy ZST — przejdź do strony.