(TY)DZIEŃ PROFILAKTYKI W ZST-CKZiU

Listopad to miesiąc, który w naszej szkole tradycyjnie już poświęcamy profilaktyce. Tegoroczny (TY)DZIEŃ PROFILAKTYKI realizowany był pod hasłem „ ZDROWY  STYL ŻYCIA”. W dniach od 13 do 16 listopada uczniowie klas I-III uczestniczyli w spotkaniach z tą tematyką związanych. Klasy I odbyły wzięły udział w warsztacie dotyczącym życia wolnego od środków uzależniających, który przeprowadziła pani Irena Ambroży z leszczyńskiego Sanepidu. Uczniowie klas II skupili się na zagadnieniach zdrowia psychicznego, w czym pomogła psycholog, pani Mirosława Stachowicz-Wieczorek. Natomiast klasy III spotkały się z dietetyczką, panią Natalią Łazik i wysłuchały prelekcji na temat zdrowego odżywiania. Specjalne zajęcia przeprowadzili także nauczyciele wychowania fizycznego, którzy wykorzystali taśmy do ćwiczeń TRX oraz elementy fitsballu, dyscypliny będącej połączeniem siatkówki i tenisa.

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *