Ubezpieczenie NNW

W roku szkolnym 2016/2017 szkoła nie pośredniczy w zawarciu umowy ubezpieczenia NNW na rzecz uczniów. Aktualna polisa zawarta została przez Przewodniczącą Rady Rodziców. W sprawach związanych z obsługą ubezpieczenia prosimy kontaktować się z Towarzystwem Ubezpieczeniowym InterRisk (22-212-20-12) lub z Multiagencją LUST Ubezpieczenia (76-726-42-43 / 509-374-464)

Rada Rodziców po przeanalizowaniu złożonych ofert zdecydowało się na współpracę z firmą InterRisk reprezentowaną w naszej Szkole przez Pana Krzysztofa Stroczyńskiego (nr tel. 725 711 255).

Dokumenty:

Druk zgłoszenia szkody (z uzupełnionym numerem polisy, sumą ubezpieczenia i okresem ubezpieczenia),
Przykładowe zgłoszenie szkody,
Procedura zgłaszania szkód z polis szkolnych,
Polisa ubezpieczeniowa,
Odstępstwa od OWU,