Ubezpieczenie NNW

Informujemy, że zakresie szkolnego ubezpieczenia NNW na rok szkolny 2017/2018 Rada Rodziców podjęła decyzję o umożliwieniu ubezpieczenia dzieci w naszej Szkole w formie ubezpieczenia grupowego, jak to miało miejsce w latach poprzednich.

Oczywiście przystąpienie do ubezpieczenia jest zupełnie dobrowolne.

Rada Rodziców po przeanalizowaniu złożonych ofert zdecydowało się na współpracę z firmą Compensa reprezentowaną w naszej Szkole przez Pana Krzysztofa Stroczyńskiego (nr tel. 725 711255).

Osoby które zdecydują się przystąpić do proponowanego ubezpieczenia będą objęte ochroną ubezpieczeniową od dnia 1 września 2017 do 31 sierpnia 2018 roku. Dla naszego Technikum wybraliśmy wariant II złożonej oferty z SU 13 000 zł. składka 42,00 zł w tym wyczynowe uprawianie sportu Składkę będą zbierać skarbnicy klasowi RR na pierwszym zebraniu w dniu 11 września 2017 roku, w terminie późniejszym skarbnicy klasowi (uczniowie).

Dokumenty:

Compensa ZST Leszno