Akcja ”50 x dobro” zakończona!

30.09.2015 zakończyliśmy akcję “50 x dobro” z okazji Jubileuszu 50-lecia szkoły.

Naszym celem było pokazanie, że uczniowie Koniora potrafią podzielić się tym, co najcenniejsze – dobrym sercem, pozytywną energią i zapałem. Angażując się w akcję pokazaliście też, że los drugiego człowieka nie jest Wam obojętny a dzięki Waszemu zaangażowaniu i wsparciu udało nam się zrealizować poszczególne etapy akcji, za co bardzo serdecznie Wam  dziękujemy!!!

Dziękujemy Natalii Wojtkowiak z klasy 3 TI za zaangażowanie i koordynowanie akcją.

Opiekunkami akcji były Beata Pietrzak i Joanna Mizuro.