DZIEŃ ELEKTRYKA, ELEKTRONIKA I MECHATRONIKA

Czwartek 7 kwietnia w naszej szkole był dniem szczególnym dla uczniów klas pierwszych z technikum elektrycznego, elektronicznego i mechatronicznego.
Uczniowie klas pierwszych mogli sprawdzić swoje zdolności manualne, łącząc teorie z praktyką w formie konkursu.
Aby zostać dopuszczonym do zadań praktycznych, każdy uczeń wypełniał ankietę z pytaniami teoretycznymi z zakresu podstaw elektrotechniki.
Później na podstawie schematów i układów połączeń uczniowie mieli do wykonania zadania praktyczne. Liczył się czas wykonania, dokładność i sprawne działanie urządzenia po montażu.
Każde zadanie było oceniane. Po podsumowaniu wyników z części teoretycznej i praktycznej przyznano następujące tytuły:
– Super Elektryka dla Bartosza Manii
– Extra Elektryka dla Pawła Ratajczaka
– Dobrego Elektyka dla Bartłomieja Krysiaka
– Super Elektronika dla Bogumiła Sołtysiaka
– Extra Elektronika dla Roberta Wesołka
– Dobrego Elektronika dla Kamila Otulakowskiego
– Super Mechatronika dla Bartosza Jakubiaka
– Extra Mechatronika dla Kacpra Józefiaka
– Dobrego Mechatronika dla Szymona Karolaka
Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się podczas najbliższej uroczystości szkolnej.
Zespół Przedmiotów Elekryczno-Elektronicznych szczególne podziękowania kieruje do uczniów klas starszych Armina, Michała z kl.2TEI, Damiana, Roberta z kl.3ESO, Piotra, Mikołaja, Adama z kl.4EL, Dominika, Mikołaja, Macieja i Szymona z kl.2TLM za pomoc w organizacji konkursu.