EUROELEKTRA – pierwszy etap

W dniu 6 listopada 2015 roku w naszej szkole w sali C10 odbył się I Etap (szkolny) Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej “EUROELEKTRA” organizowanej przez SEP, Uniwersytet Techniczno-Rolniczy w Bydgoszczy i Akademię Morską w Gdyni. W tym roku oprócz licznej reprezentacji klas III i IV technikum elektrycznego (11 osób) i klasy IV technikum elektronicznego (9 osób), pojawili się chętni do spróbowania swoich sił w grupie teleinformatycznej z klasy III TI. Wyniki I Etapu poznamy w połowie grudnia bieżącego roku. Laureatów pierwszego etapu czeka wyjazd do Poznania na zawody regionalne (etap II) natomiast finał odbędzie się w marcu w Gdyni.

_DSC0683 (2)_DSC0681 (2)