KWoKA – KONKURS WIEDZY o KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH

Dnia 29 października odbył się szkolny etap konkursu, w którym wzięło udział 37 uczniów.

Do finału (13.11) zakwalifikował się uczeń klasy 3TI Maciej Gabriel.

Uroczyste ogłoszenie wyników, na którym odbędzie się wykład p. Moniki Czekalskiej „ Long live the sandwich and other stuff(ing), odbędzie się 20 listopada o godzinie 11.00 w I LO.

Oprócz finalisty, na uroczystość zaproszeni są uczniowie naszej szkoły, którzy w etapie szkolnym zajęli miejsca od drugiego do piątego:

Mateusz Cichoszewski

Tomasz Barteczka