PODZIĘKOWANIE ZA UDZIAŁ W KONKURSIE „MEIN BERUF IST SPITZE”

W październiku 4 uczniów naszej szkoły wzięło udział w ogólnopolskim konkursie: “Mein Beruf ist spitze” organizowanym przez Goethe- Institut w Krakowie. W projekcie wzięło udział ponad 130 zespołów z całej Polski. Miejsce I zajęli uczniowie z Technikum Budowlanego z Suchej Beskidzkiej.
Mimo, iż nie udało nam się znaleźć w gronie zwycięzców, cieszymy się że uczniowie naszej szkoły podjęli to wyzwanie , a ich wysiłek został doceniony.
Gratulujemy po raz kolejny i życzymy dalszych sukcesów w nauce języka niemieckiego oraz przedmiotach zawodowych.
Katarzyna Kolan
Halina Pacha Gołębiowska