Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

W piękny, słoneczny dzień przywitaliśmy nowy rok szkolny 2016/2017. Tradycyjnie, apel nawiązywał do rocznicy wybuchu II Wojny Światowej jak i nostalgii za minionymi wakacjami. Uczniowie wysłuchali przemówienia pani Dyrektor, które zawierało wiele słów zachęty do pracy w nadchodzącym roku.  Istotną częścią apelu było przedstawienie nauczycieli ZST. Szkolne szeregi zasiliło 206 pierwszoklasistów w siedmiu klasach pierwszych. Życzymy wszystkim powodzenia, wytrwałości i sukcesów!