“Współczesna elektronika – bariery, wyzwania”

W dniu 17.03.2016r., w ramach współpracy z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Lesznie, uczniowie klas czwartych uczestniczyli w wykładzie otwartym “Współczesna elektronika – bariery, wyzwania” przeprowadzonym przez prof. dr. hab. inż. Andrzeja Rybarczyka.

Dodatkowo młodzież spotkała się z absolwentem naszej szkoły – Erwinem Garbarczykiem oraz towarzyszącym mu Łukaszem Topczakiem, przygotowującymi koncepcję funkcjonowania Fab Lab’u (rodzaj praktycznego laboratorium) przy Zespole Szkół Technicznych w Lesznie.

przedstawiciel organizatorów – Grzegorz Pilzak