Umowa patronacka VMI

W poniedziałek 5 marca 2018r obyło się uroczyste podpisanie umowy patronackiej pomiędzy naszą szkołą, a zakładem VMI Poland w Lesznie, który jest częścią holenderskiego holdingu mającego oddziały w Brazylii, Stanach Zjednoczonych, Chinach, Malezji, Rosji i Niemczech.
Zakład buduje maszyny, na których wytwarzają swoje opony światowi potentaci tacy jak Bridgestone, Continental, Michelin, Goodyear, Dunlop czy Pirelli. Maszyny te wspomaga system VMI PIXXEL (wizualizacji), który zapewnia łączność z wyższymi poziomami automatyzacji, zwiększa prędkość, elastyczność i integrację produkcji. System ten łączy się ze wszystkimi systemami, zarówno sprzętowymi, jak i programowymi co faktycznie jest urzeczywistnieniem Produkcji 4.0 najnowszej rewolucji przemysłowej obejmującej świat robotów.
Nasz partner pomoże nam w różnych inicjatywach szkoły, w tym: w konkursach, szkoleniach, w realizacji praktyk i staży zawodowych. W miarę możliwości zadba również o doposażenie naszych pracowni. Umowa patronacka choć oficjalnie obejmuje 1 klasę Technikum Mechatronicznego otwarta jest dla wszystkich uczniów z naszej szkoły. Każdy może znaleźć swoje miejsce pracy w tej firmie jeśli chce coś zmienić, jest otwarty i śmiało patrzy w przyszłość.

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *