Wakacje, czyli „lato czeka …”

Kolejny rok szkolny już za nami. 23 czerwca. Na ten dzień czekali z niecierpliwością wszyscy uczniowie. ZACZĘŁY SIĘ WAKACJE !!!

Ale zanim wybiegliśmy ze szkoły, odbyła się uroczystość zakończenia roku. Były kwiaty, podziękowania i życzenia. Życzenia wspaniałych, słonecznych i – przede wszystkim – bezpiecznych dwóch najbliższych miesięcy. Wyróżniający uczniowie z rąk Dyrekcji Szkoły otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe. Wręczono także Stypendia Motywacyjne i Stypendium Rady Ministrów.

Następnie – już w salach – wręczone zostały świadectwa ukończenia kolejnej klasy. Ostatnie spotkanie z wychowawcą, ostatni dzwonek i … do zobaczenia 1 września J.

Życzymy wszystkim wspaniałych i bezpiecznych wakacji.

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *