XX Bieg Gwiazdkowy Zespołu Szkół Technicznych

XX Bieg Gwiazdkowy Zespołu Szkół Technicznych za nami. Startowało 202 uczniów z leszczyńskich szkół I LO, II LO, III LO, ZS Nr 4, ZSR-B, ZSE, ZST, Gim Nr 1,4,7 oraz uczniowie z poza Leszna – ZSP Nietążkowo, ZS Święciechowa, ZS Bukówiec Górny oraz liczna grupa pasjonatów ruchu na świeżym powietrzu m.in. reprezentant Polski w biegach średnich: Szymon Krawczyk. Tradycyjnie na mecie czekała pyszna grochówka. Najlepsi zawodnicy zostali wyróżnieni nagrodami rzeczowymi. Wśród pozostałych rozlosowano liczne upominki. Impreza ta nie mogła by się odbyć gdyby nie sponsorzy: dziękujemy Urzędowi Miasta Leszna, Radzie Rodziców ZST, Stowarzyszeniu Sympatyków i Przyjaciół ZST, Bankowi WBK Santander, Fitness Klub Sporting, FreeFly Center Leszno. Zapraszamy na kolejny bieg już rok!!!

You may also like...