XX Bieg Gwiazdkowy Zespołu Szkół Technicznych

XX Bieg Gwiazdkowy Zespołu Szkół Technicznych za nami. Startowało 202 uczniów z leszczyńskich szkół I LO, II LO, III LO, ZS Nr 4, ZSR-B, ZSE, ZST, Gim Nr 1,4,7 oraz uczniowie z poza Leszna – ZSP Nietążkowo, ZS Święciechowa, ZS Bukówiec Górny oraz liczna grupa pasjonatów ruchu na świeżym powietrzu m.in. reprezentant Polski w biegach średnich: Szymon Krawczyk. Tradycyjnie na mecie czekała pyszna grochówka. Najlepsi zawodnicy zostali wyróżnieni nagrodami rzeczowymi. Wśród pozostałych rozlosowano liczne upominki. Impreza ta nie mogła by się odbyć gdyby nie sponsorzy: dziękujemy Urzędowi Miasta Leszna, Radzie Rodziców ZST, Stowarzyszeniu Sympatyków i Przyjaciół ZST, Bankowi WBK Santander, Fitness Klub Sporting, FreeFly Center Leszno. Zapraszamy na kolejny bieg już rok!!!

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *