Zwycięski biznes-plan Kamila

W dniu 9 lutego 2018 r ( ostatni dzień przed feriami) rozstrzygnięta została IX edycja konkursu organizowanego przez Leszczyńskie Centrum Biznesu „Pomysł na biznes” . W kategorii teoretycznej najwyżej oceniono pomysł Kamila Idziaka z Zespołu Szkół Technicznych, który chciałby produkować innowacyjne zabezpieczenia aut przed kradzieżą. Kamil otrzymał laptopa, tablet oraz radio i odtwarzacz mp3 na baterie słoneczne. Kamil Idziak jest uczniem klasy 3TM1 i w konkursie startował po raz trzeci za każdym razem z innym pomysłem , zwycięski biznesplan został opracowany jako aplikacja połączona z samochodem ostrzegająca właściciela auta przed próbą włamania , kradzieżą oraz powiadamia o tym fakcie odpowiednie organy . Nad projektem Kamila czuwał Pan Andrzej Stężały nauczyciel podstaw przedsiębiorczości . Gratulujemy serdecznie Kamilowi sukcesu , a wszystkich głodnych porządnych nagród – chcących spróbować swoich sił zapraszamy do kolejnej ( X) edycji „Pomysłu na biznes” w roku szkolnym 2018/2019.

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *