26-28.10.2018 Udział nauczycieli w INSPIRATORIUM

W okresie od maja do października 2018 roku nauczyciele: Karol Kowalski i Dariusz Bojek uczestniczyli w pilotażowym projekcie organizowanym przez Krajowy Fundusz na Rzecz Dzieci pod nazwą „Inspiratorium”. Program miał na celu zapoznanie nauczycieli z działaniem funduszu, który od 36 lat wpiera uzdolnioną młodzież w postaci finansowej i mentorskiej. Panowie uczestniczyli w obozach naukowych oraz w spotkaniach z naukowcami.

Ostatnie spotkanie odbyło się w dniach 26-28.10.2018r. W programie m.in.: gala wręczenia dyplomów stypendystom Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci w Zamku Królewskim w Warszawie, wykłady na Uniwersytecie Warszawskim, wizyta w Muzeum Narodowym na wystawie pt. „Krzycząc Polska!” oraz uczestnictwo w spektaklu w Teatrze Polonia.

Program INSPIRATORIUM będzie kontynuowany w kolejnych latach. Liczymy na udział kolejnych nauczycieli z naszej szkoły. W miesiącach kwiecień/maj 2019 odbędzie się nabór uczniów do programu i liczymy, że wśród stypendystów znajdą się uczniowie ZSTCKZiU. Naprawdę warto!

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.